DENT – KŠÍROVA je nově zrekonstruovaná zubní ordinace v jižní části Brna, v příjemném prostředí malého rodinného domku. Ordinace je výborně dopravně dostupná, jak z centra Brna, tak i z dálnic D1 i D2 a v přilehlé Sokolově ulici je snadné parkování bez poplatků. Našim pacientům umožňujeme rezervaci termínu online.

Zakládáme si na přátelském a poctivém přístupu k pacientům, kdy vám všechny případné léčebné postupy vysvětlíme a vše s vámi probereme. Naším cílem je dopřát vám takovou péči, díky které se už nebude potřeba bát návštěv u zubaře. Objednejte se k nám na vstupní prohlídku, my pečlivou a odbornou diagnózou zjistíme stav vaší dutiny ústní, nabídneme řešení případných potíží a společně s vámi se dohodneme na léčebném plánu s maximálním ohledem na vaše preference a finanční možnosti. Po jeho dokončení pak už jen stačí dbát na pravidelnou prevenci, aby Váš krásný úsměv dále přetrvával.

A kdo se o vás v naší ordinaci postará?

MDDr. Irena Kleiblová
MDDr. Irena Kleiblovázubní lékařka, jednatelka společnosti
Již od dětství chtěla být zubařkou. Svůj sen si splnila, když vystudovala obor zubní lékařství na Masarykově univerzitě v Brně s vyznamenáním (šprťák ve škole, šprťák v praxi). Zakládá si na milém a lidském přístupu ke svým pacientům, jejím dalším cílem je totiž zlomit představu, že k zubaři se člověk bojí chodit.

Podívejte se, jak to u nás v ordinaci vypadá: